$170,000 Last List Price
309 East Ave E, Lakota, ND 58344
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,232 Sq Ft
- Built 1967
Last Sold Summary
- $138/SF
- 26 Days On Market
Last Listing Agent Mary Dietrich Greenberg Realty
309 East Ave E, Lakota, ND 58344$170,000 Last List Price
309 East Ave E, Lakota, ND 58344
Last Sold Summary
Last Listing Agent Mary Dietrich Greenberg Realty
309 East Ave E, Lakota, ND 58344