6
Homes for Sale in 74850
-
-
$424,999
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,400 Sq Ft
2835 N 389 Rd, Lamar, OK 74850
2835 N 389 Rd, Lamar, OK 74850Lindsay Gaylor
-
-
-
$46,950
- 1 Bed
- 1 Bath
- 520 Sq Ft
3222 Elm, Lamar, OK 74850
3222 Elm, Lamar, OK 74850Nancy Sherry Jack Sherry Real Estate
-
$162,500
- Land
- 50 Acres
- $3,250 per Acre
TBD D126 9 Rd, Lamar, OK 74839
TBD D126 9 Rd, Lamar, OK 74839