$775,000
- Land
- 12.74 Acres
- $60,832 per Acre
0 County Road 4006, Lampasas, TX 76550
0 County Road 4006, Lampasas, TX 76550$775,000
0 County Road 4006, Lampasas, TX 76550
0 County Road 4006, Lampasas, TX 76550$3,165,000
866 County Road 2806, Lampasas, TX 76550
Drew Bacon Texas Ranch Brokers, LLC
$310,000
1260 County Road 2001, Lampasas, TX 76550
1260 County Road 2001, Lampasas, TX 76550$937,500
2562 County Road 2315, Lampasas, TX 76550
2562 County Road 2315, Lampasas, TX 76550$889,000
224 Blackbuck Ridge Dr, Lampasas, TX 76550
Tracy Jacobs Century 21 Stribling Properties
$795,000
167 Sable Pass, Lampasas, TX 76550
Trey Berry Coleman Team Realty, LLC
$925,000
430 Supple Dr, Lampasas, TX 76550
Rex Bumpus Bumpus Real Estate
$899,000
1261 Park Rd, Lampasas, TX 76550
Lacy Davidson Bear Real Estate Services
$699,999 New Construction
Lampasas, TX 76550
Ellie Orlando Shipley Ranches
$1,050,000
871 Blackbuck, Lampasas, TX 76550
Kayla Runge eXp Realty, LLC
$695,000
160 Red Stag Ct, Lampasas, TX 76550
Jere Gnader Bar T Realty Llc
$974,995
305A Cr 103, Lampasas, TX 76550
Susan Colvin Texas Ranch Brokers LLC
$650,000
4175 S Highway 183, Lampasas, TX 76550
Casey Smart Always Here Properties, Llc
$129,500
TBD County Road 3900, Lampasas, TX 76550
TBD County Road 3900, Lampasas, TX 76550$3,750,000
19348 Highway 281, Lampasas, TX 76550
John Colvin Texas Ranch Brokers LLC
$125,000
612 County Road 3430, Lampasas, TX 76550
612 County Road 3430, Lampasas, TX 76550$189,280
Lot 122 Shin Oak Dr, Lampasas, TX 76550
Lot 122 Shin Oak Dr, Lampasas, TX 76550$209,000