$145,000
- Land
- 11 Acres
- $13,182 per Acre
TBD Fm 580 W, Lampasas, TX 76550
TBD Fm 580 W, Lampasas, TX 76550$145,000
TBD Fm 580 W, Lampasas, TX 76550
TBD Fm 580 W, Lampasas, TX 76550$150,000
LOT 90 Blackbuck Ridge Dr, Lampasas, TX 76550
LOT 90 Blackbuck Ridge Dr, Lampasas, TX 76550$133,900
TBD Shin Oak Dr, Lampasas, TX 76550
TBD Shin Oak Dr, Lampasas, TX 76550$140,000
Lot 234 Heartleaf Dr, Lampasas, TX 76550
Lot 234 Heartleaf Dr, Lampasas, TX 76550$180,000
N/A County Road 2109, Lampasas, TX 76550
N/A County Road 2109, Lampasas, TX 76550$135,000
Lot 132 Shin Oak Dr, Lampasas, TX 76550
Lot 132 Shin Oak Dr, Lampasas, TX 76550$125,000
0 Mourning Dove Ln Unit HLM175939, Lampasas, TX 76550
0 Mourning Dove Ln Unit HLM175939, Lampasas, TX 76550$125,000
5.04 Acres Mourning Dove Ln, Lampasas, TX 76550
5.04 Acres Mourning Dove Ln, Lampasas, TX 76550$198,000
28 Steele St, Lampasas, TX 76550
Meaghan Martin Always Here Properties, Llc
$149,000
Lot 16 Sable Pass, Lampasas, TX 76550
Lot 16 Sable Pass, Lampasas, TX 76550$164,900
122 Reserve Way, Lampasas, TX 76550
122 Reserve Way, Lampasas, TX 76550$129,500
Lot 53 Lone Mesa, Lampasas, TX 76550
Lot 53 Lone Mesa, Lampasas, TX 76550$179,900
3 County Road 2275, Lampasas, TX 76550
3 County Road 2275, Lampasas, TX 76550$187,000
Lot 106 N Waterbuck Way, Lampasas, TX 76550
Lot 106 N Waterbuck Way, Lampasas, TX 76550$144,900
Lot 186 Blackbuck Ridge Dr, Lampasas, TX 76550
Lot 186 Blackbuck Ridge Dr, Lampasas, TX 76550$199,000
Lot 42 Starfall Dr, Lampasas, TX 76550
Lot 42 Starfall Dr, Lampasas, TX 76550$134,500