Langlade County WI Homes for Sale
-
-
$39,900
- Land
- 2.84 Acres
- $14,049 per Acre
ON Northwoods Ln Unit Lot 2, Elcho, WI 54428
ON Northwoods Ln Unit Lot 2, Elcho, WI 54428 -
$155,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,008 Sq Ft
509 Lincoln St, Antigo, WI 54409
509 Lincoln St, Antigo, WI 54409Rob Cornelius CR REALTY
-
$129,900
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,492 Sq Ft
206 10th Ave, Antigo, WI 54409
206 10th Ave, Antigo, WI 54409Leah Antoniewicz WOLF RIVER REALTY
-
$175,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,626 Sq Ft
413 5th Ave, Antigo, WI 54409
413 5th Ave, Antigo, WI 54409SCOTT WESSEL WISCONSIN REAL ESTATE CO. LLC
-
$59,900
- Land
- 30,056 Sq Ft
- $86,812 per Acre
Lot 7 Greek St, Merrill, WI 54452
Lot 7 Greek St, Merrill, WI 54452 -
$199,999
- 2 Beds
- 1 Bath
- 950 Sq Ft
W9496 Cth C, Antigo, WI 54424
W9496 Cth C, Antigo, WI 54424TIFFANY MATUSZEWSKI CR REALTY
-
$145,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,168 Sq Ft
618 Deleglise St, Antigo, WI 54409
618 Deleglise St, Antigo, WI 54409Jake Rybarczyk COLDWELL BANKER ACTION
-
$150,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 980 Sq Ft
W3174 W Hollister Rd, White Lake, WI 54491
W3174 W Hollister Rd, White Lake, WI 54491TYLER MONNOT INTEGRITY REALTORS, LLC
-
$89,000
- Land
- 13.71 Acres
- $6,492 per Acre
Lot Cth B, Deerbrook, WI 54424
Lot Cth B, Deerbrook, WI 54424 -
$499,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,591 Sq Ft
N9717 Crystal Lake Rd, Pickerel, WI 54465
N9717 Crystal Lake Rd, Pickerel, WI 54465Rae Zelazoski FIRST WEBER - RHINELANDER
-
$135,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,104 Sq Ft
823 Western Ave, Antigo, WI 54409
823 Western Ave, Antigo, WI 54409Jamie Ausloos RADENTON REALTY LLC
-
$32,000
- Land
- 17,424 Sq Ft
- $80,000 per Acre
On S Dorr St, Antigo, WI 54409
On S Dorr St, Antigo, WI 54409 -
$20,000
- Land
- 1 Acre
- $20,000 per Acre
0 Chip n Dale Dr, Pickerel, WI 54465
0 Chip n Dale Dr, Pickerel, WI 54465 -
$1,299,900
- 1 Bed
- 1 Bath
- 1,008 Sq Ft
W5965 Gureski Rd, Pickerel, WI 54465
W5965 Gureski Rd, Pickerel, WI 54465Jacci Konkle DeWitt Londre LLC
-
$395,000
- 2 Beds
- 1.5 Baths
- 1,800 Sq Ft
W10435 Cth T, Summit Lake, WI 54485
W10435 Cth T, Summit Lake, WI 54485Connie Brayton LAKE COUNTRY REALTY
-
$159,900
- 2 Beds
- 1 Bath
- 784 Sq Ft
N10803 Walleye Rd, Pearson, WI 54462
N10803 Walleye Rd, Pearson, WI 54462Leah Antoniewicz WOLF RIVER REALTY
-
$395,000
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,060 Sq Ft
W14697 Pine Rd, Gleason, WI 54435
W14697 Pine Rd, Gleason, WI 54435Jake Nelson SHOREWEST - RHINELANDER
-
$33,000
- Land
- 33,106 Sq Ft
- $43,421 per Acre
Lot 13 Hunter Cr, Antigo, WI 54409
Lot 13 Hunter Cr, Antigo, WI 54409 -
$23,500
- 2 Beds
- 1 Bath
- 700 Sq Ft
N11310 E Shore Rd, Pearson, WI 54462
N11310 E Shore Rd, Pearson, WI 54462Leslie Boyea QUORUM ENTERPRISES, INC.
-
$189,900
- 4 Beds
- 5 Baths
421 Edison St, Antigo, WI 54409
421 Edison St, Antigo, WI 54409RISE REAL ESTATE TEAM JONES REAL ESTATE GROUP
-
$390,000
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 1,928 Sq Ft
N696 County Rd S, Antigo, WI 54409
N696 County Rd S, Antigo, WI 54409Tom Nolan Nolan Sales LLC
-
$100,000
- Land
- 10.01 Acres
- $9,990 per Acre
000 Center St, Antigo, WI 54409
000 Center St, Antigo, WI 54409 -
$160,000
- 4 Beds
- 3 Baths
- 1,744 Sq Ft
1016 4th Ave, Antigo, WI 54409
1016 4th Ave, Antigo, WI 54409Jake Rybarczyk COLDWELL BANKER ACTION
-
-
$622,560
- Land
- 195 Acres
- $3,193 per Acre
ON Hwy 52 Unit Tract 8251, Antigo, WI 54409
ON Hwy 52 Unit Tract 8251, Antigo, WI 54409 -
$220,000
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,529 Sq Ft
W10248 Cth J, Deerbrook, WI 54424
W10248 Cth J, Deerbrook, WI 54424EMMA PRASLOWICZ COLDWELL BANKER ACTION - TOMAHAWK
-
$2,500,000
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 4,297 Sq Ft
N9417 Highway H, Gleason, WI 54435
N9417 Highway H, Gleason, WI 54435Rachel Mizgalski eXp Realty, LLC
-
$139,900
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,008 Sq Ft
1320 Arctic St, Antigo, WI 54409
1320 Arctic St, Antigo, WI 54409Leah Antoniewicz WOLF RIVER REALTY
-
$99,000
- Land
- 40 Acres
- $2,475 per Acre
N6606 Rangeline Rd, Vilas, WI 54424
N6606 Rangeline Rd, Vilas, WI 54424 -
$129,995
- Land
- 2.94 Acres
- $44,216 per Acre
2007 Progress Blvd, Antigo, WI 54409
2007 Progress Blvd, Antigo, WI 54409 -
$189,900
- Land
- 50 Acres
- $3,798 per Acre
50-OFF Cth N, Antigo, WI 54409
50-OFF Cth N, Antigo, WI 54409 -
$499,000
- 2 Beds
- 2.5 Baths
- 1,573 Sq Ft
W11299 Brookside Rd, Antigo, WI 54409
W11299 Brookside Rd, Antigo, WI 54409Nevin Cornelius CR REALTY
-
$179,900
- Land
- 2.3 Acres
- $78,217 per Acre
1813 Neva Rd, Antigo, WI 54409
1813 Neva Rd, Antigo, WI 54409 -
$410,000
- Land
- 44.76 Acres
- $9,160 per Acre
0 Winter Rd Unit 201923, Elcho, WI 54424
0 Winter Rd Unit 201923, Elcho, WI 54424 -
$39,900
- Land
- 2.8 Acres
- $14,250 per Acre
ON Northwoods Ln Unit Lot 1, Elcho, WI 54428
ON Northwoods Ln Unit Lot 1, Elcho, WI 54428 -
-
$410,000
- Land
- 44.76 Acres
- $9,160 per Acre
0 Winter Rd Unit 50276035, Elcho, WI 54424
0 Winter Rd Unit 50276035, Elcho, WI 54424 -
$169,900
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,566 Sq Ft
709 1st Ave, Antigo, WI 54409
709 1st Ave, Antigo, WI 54409JOHN NEDDEN INTEGRITY REALTORS, LLC
-
$35,000
- Land
- 1 Acre
- $35,000 per Acre
Lot 36 Fairway Dr, Pickerel, WI 54465
Lot 36 Fairway Dr, Pickerel, WI 54465
Showing Results 41 - 80, Page 2 of 3