$3,700,000
- Land
- 430.91 Acres
- $8,586 per Acre
27 Duggan Rd, Glenwood, AR 71943
27 Duggan Rd, Glenwood, AR 71943$3,700,000
27 Duggan Rd, Glenwood, AR 71943
27 Duggan Rd, Glenwood, AR 71943$180,000
000 Obar Ln, Langley, AR 71952
000 Obar Ln, Langley, AR 71952$349,900
XXX J Dunson Rd, Langley, AR 71952
XXX J Dunson Rd, Langley, AR 71952$379,900
3061 Highway 84 W, Umpire, AR 71971
3061 Highway 84 W, Umpire, AR 71971$379,900
3061 W 84, Umpire, AR 71971
Samuel Armstrong Midwest Land Group, LLC