$505,538
- Land
- 40.44 Acres
- $12,500 per Acre
TBD Hills Dr, Athens, TX 75751
TBD Hills Dr, Athens, TX 75751$505,538
TBD Hills Dr, Athens, TX 75751
TBD Hills Dr, Athens, TX 75751$55,000
Lot 241 Overlook Point, Athens, TX 75752
Lot 241 Overlook Point, Athens, TX 75752$379,000
2094 W Hwy 175, Frankston, TX 75763
Charli Hill Landmark Realty LLC.
$60,000
TBD Cr 1405 Lot 13, Athens, TX 75751
TBD Cr 1405 Lot 13, Athens, TX 75751$39,500
Lot 255 Overlook Point, Athens, TX 75752
Lot 255 Overlook Point, Athens, TX 75752$2,195,000
12001 Texas 31, Log Cabin, TX 75148
Amy Filley Dave Perry Miller Real Estate
$33,999
Lot 262 High Point Ct, Athens, TX 75752
Lot 262 High Point Ct, Athens, TX 75752$38,000
Lot 253 Overlook Point, Athens, TX 75752
Lot 253 Overlook Point, Athens, TX 75752$360,000
6075 Cr 1411, Malakoff, TX 75148
Alexander Chapa United Country/East Texas Real Estate & Auction
$427,000
000 Fm 2494, Athens, TX 75751
000 Fm 2494, Athens, TX 75751$247,000
TBD Cr 1200, Athens, TX 75751
TBD Cr 1200, Athens, TX 75751$199,000
TBD Valle Vista, Athens, TX 75751
TBD Valle Vista, Athens, TX 75751$199,000
Tract 6 Us Highway 175 W, Athens, TX 75751
Tract 6 Us Highway 175 W, Athens, TX 75751$75,500
Lot 254 Overlook Point, Athens, TX 75752
Lot 254 Overlook Point, Athens, TX 75752$505,538
TBD Hills Dr, Athens, TX 75751
TBD Hills Dr, Athens, TX 75751$1,487,900
TBD Farm-To-market 2494, Athens, TX 75751
TBD Farm-To-market 2494, Athens, TX 75751$275,000
TBD Texas 31, Malakoff, TX 75148
TBD Texas 31, Malakoff, TX 75148$305,000
350 Frizzell St Unit 7.20 Acres, Athens, TX 75751