$260,000 Sold Mar 04, 2026
4913 Camborne Cir, Murfreesboro, TN 37129
- 2 Beds
- 1 Bath
- 864 Sq Ft
- Built 2002
Last Sold Summary
- 1% Below List Price
- $301/SF
- 48 Days On Market
Current Estimated Value $262,509
Last Listing Agent Jason Goolesby Keller Williams Realty - Lebanon
4913 Camborne Cir, Murfreesboro, TN 37129