$225,000
- Land
- 78 Acres
- $2,885 per Acre
0 Walt Culpepper Rd, Laurel, MS 39443
0 Walt Culpepper Rd, Laurel, MS 39443$225,000
0 Walt Culpepper Rd, Laurel, MS 39443
0 Walt Culpepper Rd, Laurel, MS 39443$125,000
703 N 11th Ave, Laurel, MS 39440
703 N 11th Ave, Laurel, MS 39440$182,000
17 Eastview Dr, Laurel, MS 39443
17 Eastview Dr, Laurel, MS 39443$274,900
1636 Lake Park Dr, Laurel, MS 39440
Susan Brashier Laurel Hometown Realty LLC
$219,000
1242 W 18th St, Laurel, MS 39440
Bill Atkins Southern Homes Real Estate
$375,000
832 N 6th Ave, Laurel, MS 39440
Richard Green Richard Green Properties, LLC Dba Hojopro
$259,900
812 N 7th Ave, Laurel, MS 39440
Shelia Walley Laurel Hometown Realty LLC
$179,999
2327 N 3rd Ave, Laurel, MS 39440
Alexis Calomese Haus of Green Realty
$249,900
732 N 4th Ave, Laurel, MS 39440
Kandace Monsivais Red Fox Realty
$239,900
456 Short 7th Ave, Laurel, MS 39440
Joel Thaxton Woodland Realty, Inc.
$324,900
13 Gardiner Place, Laurel, MS 39440
christy sumrall Re/Max Town Country
$229,990
1130 N 7th Ave, Laurel, MS 39440
Gayle Wilson Century 21 J Carter&Company
$275,000
178 Wadsworth Rd, Ellisville, MS 39437
Antha mitchell The Smith Team Realty Group DBA The Smith Group Realty
$179,900
1316 N 5th Ave, Laurel, MS 39440
Beau Davis Real Broker
$200,000
198 Township Rd, Laurel, MS 39443
Kandace Monsivais Red Fox Realty
$245,900
723 Northwood Dr, Laurel, MS 39440
Richard Green Richard Green Properties, LLC Dba Hojopro
$193,000
503 W 13th St, Laurel, MS 39440
Richard Green Richard Green Properties, LLC Dba Hojopro