$200,000
- Land
- 30.88 Acres
- $6,477 per Acre
13211 Baldy Mountain Rd, Lava Hot Springs, ID 83246
13211 Baldy Mountain Rd, Lava Hot Springs, ID 83246$200,000
13211 Baldy Mountain Rd, Lava Hot Springs, ID 83246
13211 Baldy Mountain Rd, Lava Hot Springs, ID 83246$475,000
00 Dempsey Creek, Lava Hot Springs, ID 83246
00 Dempsey Creek, Lava Hot Springs, ID 83246$2,254,000
00 S Smith Canyon Rd, Lava Hot Springs, ID 83246
00 S Smith Canyon Rd, Lava Hot Springs, ID 83246Showing Results 81 - 83, Page 3 of 3