$570,000
- Land
- 369 Acres
- $1,545 per Acre
379A Highway 1690, Louisa, KY 41230
379A Highway 1690, Louisa, KY 41230$570,000
379A Highway 1690, Louisa, KY 41230
379A Highway 1690, Louisa, KY 41230$2,204,000
2214A State Highway 2033, Louisa, KY 41230
2214A State Highway 2033, Louisa, KY 41230$79,000
114 Rice St, Louisa, KY 41230
Laikan Pack eXp Realty LLC
$89,000
423 N Rice Ave, Louisa, KY 41230
Lisa Robertson Better Homes & Gardens Real Estate-Redd, Brown & Williams
$137,500
192 Eloise Church Rd, Louisa, KY 41230
Jody Moore Threshold Real Estate Services
$24,900
00 Muddy Ridge Rd, Adams, KY 41201
00 Muddy Ridge Rd, Adams, KY 41201$259,000
20856 & 20854 US 23, Louisa, KY 41230
Christie Addington EXP Realty, LLC
$40,000
185 Gallup Rd, Louisa, KY 41230
185 Gallup Rd, Louisa, KY 41230$47,500
7841 Highway 1690, Louisa, KY 41230
7841 Highway 1690, Louisa, KY 41230$425,000
528 Skaggs Dr, Martha, KY 41159
Teresa Brown CENTURY 21 Advantage Realty
$165,000
477 W Brown Rd, Martha, KY 41159
477 W Brown Rd, Martha, KY 41159$30,000
127 Diamond Ridge Rd, Webbville, KY 41180
127 Diamond Ridge Rd, Webbville, KY 41180$99,000
0 Cooksey Fork, Blaine, KY 41124
0 Cooksey Fork, Blaine, KY 41124$189,000
111 Ivy Ln, Louisa, KY 41230
Sabrina May Better Homes & Gardens Real Estate-Redd, Brown & Williams
$425,000
287 Levisa Dr, Louisa, KY 41230
Laikan Pack eXp Realty LLC
$139,000
91 Acres Land Cains Creek Rd, Blaine, KY 41124
91 Acres Land Cains Creek Rd, Blaine, KY 41124$84,000
1007 Grant St, Louisa, KY 41230
Ervena Howard ADVANTAGE PLUS REALTY