$150,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,307 Sq Ft
270 S Honey Bear Way, Lecanto, FL 34461
Mirian Metcalf
ERA American Suncoast Realty
(352) 525-4275
$150,000
270 S Honey Bear Way, Lecanto, FL 34461
Mirian Metcalf
ERA American Suncoast Realty
(352) 525-4275
$180,000
5208 W Caraway Place, Lecanto, FL 34461
David Bramblett Active Agent Realty LLC
$135,000
4555 S Leisure Blvd, Lecanto, FL 34461
Emma Bernal LA ROSA REALTY LLC
$175,000
4350 S Songbird Dr, Lecanto, FL 34461
Teresina Anzalone 365 REALTY GROUP INC
$144,900
3948 W Klett Path, Lecanto, FL 34461
Tim Plumadore TOTAL REALTY MANAGEMENT
$279,900
3445 S Race Ave, Lecanto, FL 34461
Andy Ponticos The Andrews Group Real Estate
$590,000
1681 W Cardinal St, Lecanto, FL 34461
Shea Booster
$170,000
315 S Honey Bear Way, Lecanto, FL 34461
Steven Peterson Keller Williams-Elite Partners
$54,900
3425 W Kevin Ln, Lecanto, FL 34461
Brian Russell Florida Real Estate Outlet
$289,900
6398 S Tropicana Ave, Lecanto, FL 34461
Richard Jimenez DENNIS REALTY & INV. CORP.
$125,000
89 S Scarboro Ave, Lecanto, FL 34461
Kristen Niessen ERA AMERICAN SUNCOAST REALTY
$235,000
7085 S Rhoder Point, Lecanto, FL 34461
David Ivory RE/MAX Realty One
$180,000
5390 W Cardamon Place, Lecanto, FL 34461
Jessica Shepard ERA American Suncoast Realty
$179,900
2001 S Overview Dr, Lecanto, FL 34461
Jason Hahn A-1 REALTY DESIGN INC.
$125,000
89 S Scarboro Ave, Lecanto, FL 34461
Kristen Niessen ERA American Suncoast Realty
$497,000
5716 S Gray Oak Terrace, Lecanto, FL 34461
Michael Curry Wave Elite Realty LLC
$38,900
3412 W Susan Ln, Lecanto, FL 34461
Brian Russell Florida Real Estate Outlet