$976,455
- Land
- 72.33 Acres
- $13,500 per Acre
6340 6th Place, Lehigh Acres, FL 33936
6340 6th Place, Lehigh Acres, FL 33936$976,455
6340 6th Place, Lehigh Acres, FL 33936
6340 6th Place, Lehigh Acres, FL 33936$485,000
533 Willowbrook Dr, Lehigh Acres, FL 33972
Jessica Anderson Compass Florida LLC
$65,000
311 Scott Ave, Lehigh Acres, FL 33936
311 Scott Ave, Lehigh Acres, FL 33936$950,000
JOEL (Lot2) Boulevard, Lehigh Acres, FL 33972
JOEL (Lot2) Boulevard, Lehigh Acres, FL 33972$295,000
166 Ocean Park Dr, Lehigh Acres, FL 33972
166 Ocean Park Dr, Lehigh Acres, FL 33972$21,000
665 Woodcrest Dr, Lehigh Acres, FL 33972
665 Woodcrest Dr, Lehigh Acres, FL 33972$669,900
1010 Clayton Ave, Lehigh Acres, FL 33972
Sonia Rios Sonia Rios Realty
$70,000
1316 Hamilton Ave, Lehigh Acres, FL 33972
1316 Hamilton Ave, Lehigh Acres, FL 33972$75,000
1600 Truman Ave, Lehigh Acres, FL 33972
1600 Truman Ave, Lehigh Acres, FL 33972$300,000
1236 Milwaukee Blvd, Lehigh Acres, FL 33974
1236 Milwaukee Blvd, Lehigh Acres, FL 33974$2,200,000
7291 Westwood Acres Rd, Fort Myers, FL 33905
Mike Monge Keller Williams Elevate Luxury
$699,000
3880 Packinghouse Rd, Alva, FL 33920
Sherri Denning Southern Heritage Real Estate
$135,000
7932 3rd Terrace, Labelle, FL 33935
7932 3rd Terrace, Labelle, FL 33935$65,000
7896 4th Terrace, Labelle, FL 33935
7896 4th Terrace, Labelle, FL 33935$75,990
7969 13th Terrace, Labelle, FL 33935
7969 13th Terrace, Labelle, FL 33935$82,000
7896 18th Terrace, Labelle, FL 33935
7896 18th Terrace, Labelle, FL 33935$75,000
7896 4th Place, Labelle, FL 33935