$800,000 Sold Jun 30, 2025
170 Cross Creek Private Ln, Lenoir City, TN 37771
- 3 Beds
- 4 Baths
- 3,033 Sq Ft
- Built 1996
Last Sold Summary
- 14% Below List Price
- $264/SF
- 126 Days On Market
Current Estimated Value $810,418
Last Listing Agent Jonathan Minerick Homecoin.com
170 Cross Creek Private Ln, Lenoir City, TN 37771