Liberty County TX Homes for Sale
-
-
$4,995,000
- Land
- 120 Acres
- $41,625 per Acre
5467 Farm To Market 1010 Rd, Cleveland, TX 77327
5467 Farm To Market 1010 Rd, Cleveland, TX 77327 -
$8,398,000
- Land
- 323 Acres
- $26,000 per Acre
0 Fm 1010 Rd, Cleveland, TX 77327
0 Fm 1010 Rd, Cleveland, TX 77327 -
$475,000
- Land
- 19 Acres
- $25,000 per Acre
555 County Road 2089, Ames, TX 77575
555 County Road 2089, Ames, TX 77575 -
$595,000
- Land
- 15 Acres
- $39,667 per Acre
0 Mcguire Rd Unit 21592116, Liberty, TX 77575
0 Mcguire Rd Unit 21592116, Liberty, TX 77575 -
$174,500
$50K PRICE DROP- Land
- 2.89 Acres
- $60,381 per Acre
2.8 Ac Hwy 90, Devers, TX 77575
2.8 Ac Hwy 90, Devers, TX 77575 -
$3,277,440
- Land
- 640 Acres
- $5,121 per Acre
0 Fm 1008 Unit 22715374, Dayton, TX 77535
0 Fm 1008 Unit 22715374, Dayton, TX 77535 -
$2,249,000
$51K PRICE DROP- 3 Beds
- 5 Baths
- 4,000 Sq Ft
564 County Road 6330, Dayton, TX 77535
564 County Road 6330, Dayton, TX 77535Casey Yeary-Callas Ramblin' Ranches* Yeary Real Estate LLC
-
$460,000
$15K PRICE DROP- Land
- 28 Acres
- $16,429 per Acre
Tbd Cr 2090, Liberty, TX 77575
Tbd Cr 2090, Liberty, TX 77575 -
-
$239,997
$30K PRICE DROP- Land
- 15 Acres
- $16,000 per Acre
1094 County Road 2060, Hardin, TX 77564
1094 County Road 2060, Hardin, TX 77564 -
$772,000
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,165 Sq Ft
5850, Devers, TX 77538
5850, Devers, TX 77538Jakeb Pennington Whitetail Properties Real Estate
-
$1,265,000
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 2,312 Sq Ft
1498 County Road 325, Cleveland, TX 77327
1498 County Road 325, Cleveland, TX 77327Miller Cox HomeLand Properties, Inc
-
$299,997
$40K PRICE DROP- Land
- 20 Acres
- $15,000 per Acre
1166 County Road 2060, Hardin, TX 77564
1166 County Road 2060, Hardin, TX 77564 -
$1,600,000
$240K PRICE DROP- Land
- 115 Acres
- $13,913 per Acre
0 Mcguire Rd Unit 24723816, Liberty, TX 77575
0 Mcguire Rd Unit 24723816, Liberty, TX 77575 -
$5,282,000
- Land
- 695 Acres
- $7,600 per Acre
0 County Road 2204, Cleveland, TX 77327
0 County Road 2204, Cleveland, TX 77327 -
$11,900
$1K PRICE DROP- Land
- 9,583 Sq Ft
- $54,091 per Acre
Cyprus Lake Dr, Franklin, TX 77575
Cyprus Lake Dr, Franklin, TX 77575 -
$924,900
$50K PRICE DROP- 1 Bed
- 1 Bath
- 880 Sq Ft
623 Main St, Liberty, TX 77575
623 Main St, Liberty, TX 77575Chad Andrus Andrus Land Group
-
$9,999
- Land
- 12,632 Sq Ft
- $34,479 per Acre
County Road 2673, Cleveland, TX 77327
County Road 2673, Cleveland, TX 77327 -
$9,999
- Land
- 10,890 Sq Ft
- $39,996 per Acre
201 Cypress Lakes Cir, Cleveland, TX 77327
201 Cypress Lakes Cir, Cleveland, TX 77327 -
$8,889,750
$115K PRICE DROP- Land
- 1,317 Acres
- $6,750 per Acre
0 Fm 1008 Unit 22715425, Dayton, TX 77535
0 Fm 1008 Unit 22715425, Dayton, TX 77535 -
$69,500
$20K PRICE DROP- Land
- 1.05 Acres
- $66,190 per Acre
127 County Road 190, Ames, TX 77575
127 County Road 190, Ames, TX 77575 -
$30,000
- Land
- 1.46 Acres
- $20,548 per Acre
2721 Road, Cleveland, TX 77327
2721 Road, Cleveland, TX 77327 -
Call for Price
- Land
- 95 Acres
Hardin Meadows Ranch, Hardin, TX 77575
Hardin Meadows Ranch, Hardin, TX 77575 -
-
$3,600,000
- Land
- 371.75 Acres
- $9,684 per Acre
1180 County Road 2099, Liberty, TX 77575
1180 County Road 2099, Liberty, TX 77575 -
$15,000
$14K PRICE DROP- Land
- 27,007 Sq Ft
- $24,194 per Acre
Nueces Dr, Dayton Lakes, TX 77535
Nueces Dr, Dayton Lakes, TX 77535 -
$1,798,000
$197K PRICE DROP- Land
- 230 Acres
- $7,817 per Acre
1100, Cleveland, TX 77327
1100, Cleveland, TX 77327 -
$68,000
$4K PRICE DROP- Land
- 2.8 Acres
- $24,286 per Acre
0 County Road 2305s, Moss Hill, TX 77327
0 County Road 2305s, Moss Hill, TX 77327 -
$724,500
$100K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 3,077 Sq Ft
551 Private Road 643a, Dayton, TX 77535
551 Private Road 643a, Dayton, TX 77535Jakeb Pennington Whitetail Properties Real Estate
-
$334,990
New Construction $73K PRICE DROP- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,439 Sq Ft
123 Wildflower Ln, Dayton, TX 77535
123 Wildflower Ln, Dayton, TX 77535D.R. Horton Builder -
$349,990
New Construction- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,457 Sq Ft
The Tierra A with 3-Car Garage Plan at River Ranch - River Ranch Meadows, Dayton, TX 77535
602 San Marcos Trail Unit 36475902, Dayton, TX 77535Davidson Homes Builder -
$349,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,348 Sq Ft
451 County Road 2358, Liberty, TX 77575
451 County Road 2358, Liberty, TX 77575Melissa Sumrall JLA Realty
-
$299,000
$20K PRICE DROP- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,528 Sq Ft
20142 Torrey Pines Ln, Cleveland, TX 77327
20142 Torrey Pines Ln, Cleveland, TX 77327Jimmy Franklin eXp Realty LLC
-
$314,990
New Construction $35K PRICE DROP- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,297 Sq Ft
145 Wildflower Ln, Dayton, TX 77535
145 Wildflower Ln, Dayton, TX 77535D.R. Horton Builder -
$297,400
$3K PRICE DROP- 1 Bed
- 1.5 Baths
- 1,500 Sq Ft
384 County Road 3295, Cleveland, TX 77327
384 County Road 3295, Cleveland, TX 77327Mark Dimas Realty Of America, LLC
-
$314,990
New Construction- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,655 Sq Ft
352 Ice Shore Trail, Dayton, TX 77535
352 Ice Shore Trail, Dayton, TX 77535Long Lake, Ltd. Builder -