$390,000 Last List Price Sold May 29, 2025
1837 Vintage Ln, Liberty, MO 64068
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,394 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $280/SF
- 0 Days On Market
Last Listing Agent Jaimie Macoubrie Weichert, Realtors Welch & Co.
1837 Vintage Ln, Liberty, MO 64068