$65,000
- Land
- 2.5 Acres
- $26,000 per Acre
lot1 County Road 129, Liberty, TX 77575
lot1 County Road 129, Liberty, TX 77575$65,000
lot1 County Road 129, Liberty, TX 77575
lot1 County Road 129, Liberty, TX 77575$149,900
1824 Reese St, Liberty, TX 77575
Amabely Vazquez Alumbra International Properties
$352,000
2201 Maple St, Liberty, TX 77575
Elisabeth Beausoleil JLA Realty
$15,000,000
938 Minglewood Rd, Liberty, TX 77575
938 Minglewood Rd, Liberty, TX 77575$168,000
945 N Travis St, Liberty, TX 77575
Amy Duffell Poole Realty Group
$350,000
3001 Lincoln St, Liberty, TX 77575
Michael Templeton JLA Realty
$45,000
605 5914 07, Liberty, TX 77327
605 5914 07, Liberty, TX 77327$1,840,000
0 Mcguire Rd Unit 262032, Liberty, TX 77575
0 Mcguire Rd Unit 262032, Liberty, TX 77575$300,000
0000TBD Beaumont Ave, Liberty, TX 77575
0000TBD Beaumont Ave, Liberty, TX 77575$345,000
601 Franklin St, Liberty, TX 77575
601 Franklin St, Liberty, TX 77575$403,500
1201 Bypass Hwy 146 Bypass, Liberty, TX 77575
1201 Bypass Hwy 146 Bypass, Liberty, TX 77575$450,000
147 Valley Dr, Liberty, TX 77575
Karen Hinch Better Homes and Gardens Real Estate Gary Greene - Lake Conroe South
$173,000
820 Texas St, Liberty, TX 77575
Moon Kim Lifestyles Realty Houston Inc.
$230,000
205 Farm To Market Road 1909, Liberty, TX 77575
205 Farm To Market Road 1909, Liberty, TX 77575$672,000
TBD Lakeland Dr, Liberty, TX 77575
TBD Lakeland Dr, Liberty, TX 77575$1,024,050
43 County Road 2355, Liberty, TX 77575
43 County Road 2355, Liberty, TX 77575$460,000
TBD County Road 2090, Liberty, TX 77575