$589,900
- Land
- 15 Acres
- $39,327 per Acre
1782 Cumberland Crest, Heath, OH 43056
1782 Cumberland Crest, Heath, OH 43056$589,900
1782 Cumberland Crest, Heath, OH 43056
1782 Cumberland Crest, Heath, OH 43056$165,000
18474 Frampton Rd, Frazeysburg, OH 43822
Rich Flowers Whitetail PropertiesRealEstate
$1,499,900
Mt Vernon Rd Unit LotWP001, Newark, OH 43055
Mt Vernon Rd Unit LotWP001, Newark, OH 43055$465,000
30870 Jug Run Rd, Frazeysburg, OH 43822
30870 Jug Run Rd, Frazeysburg, OH 43822$129,900
0 Mulberry Rd, Heath, OH 43056
0 Mulberry Rd, Heath, OH 43056$114,900
16487 Flint Ridge Rd SE, Hopewell Township, OH 43056
16487 Flint Ridge Rd SE, Hopewell Township, OH 43056$379,900
0 Briarcliff Rd Unit LotWP001, Newark, OH 43055
0 Briarcliff Rd Unit LotWP001, Newark, OH 43055Call for Price
7954 Mink St SW, Pataskala, OH 43062
7954 Mink St SW, Pataskala, OH 43062$1,199,000
385 Lakeshore Dr W, Hebron, OH 43025
Marnita Swickard e-Merge Real Estate
$648,000
232 S Pearl St, Granville, OH 43023
Katie McKivergin RE/MAX Town Center
$478,800
Bradford Plan at Willow Bend, Newark, OH 43055
$479,900
10475 Hazelton Etna Rd SW, Etna, OH 43062
Kimberly Keith Coldwell Banker Realty
$579,000
42 Millstone Cir, Pataskala, OH 43062
Mindy Back RE/MAX ONE
$684,900
13271 Cooperrider Rd SE, Glenford, OH 43739
Christy Hambel Lepi & Associates
$599,900
9219 Johnstown Utica Rd, Johnstown, OH 43031
Madhu Parajuli Howard Hanna Real Estate Svcs
$2,250,000
4330 Wesleyan Church Rd, Granville, OH 43023
Jeff Ruff Cutler Real Estate
$480,000
Brentwood Plan at Ponds at Hazelton Crossing, Pataskala, OH 43062