$277,000
- Land
- 1.31 Acres
- $211,450 per Acre
Lot 12 Monarch Way, Athens, AL 35611
Lot 12 Monarch Way, Athens, AL 35611$277,000
Lot 12 Monarch Way, Athens, AL 35611
Lot 12 Monarch Way, Athens, AL 35611$229,000
Lot 7 Monarch Way, Athens, AL 35611
Lot 7 Monarch Way, Athens, AL 35611$233,900
The Foxcroft Plan at Abbey Brook, Athens, AL 35613
$289,990
Trillium IV H Plan at Kennesaw Creek, Athens, AL 35613
$249,900
20707 Alabama 127, Athens, AL 35614
Tammy Pressnell Century 21 J And L Realty
$262,900
The Telfair Plan at Brookhill Landing - West, Athens, AL 35611
$219,900
13805 Carter Rd, Athens, AL 35611
Caleb McConnell Innovative Realty Solutions
$287,990
Trillium IV J Plan at Wingate, Toney, AL 35773
$276,000
15240 Tyler Mill Dr, Athens, AL 35613
Valerie Gonzalez-Tablada Capstone Realty LLC Huntsville
$289,900
15415 Springbrook Trace, Athens, AL 35611
Susan Cox Adams Homes LLC
$214,900
11447 Friend Rd, Athens, AL 35611
Amy Cox CRYE-LEIKE REALTORS - Athens
$261,875
16653 Aspen Ln, Athens, AL 35611
$255,990
Palmina IV G Plan at Athens Preserve, Athens, AL 35611
$206,640
Tract 1 Wooley Springs Rd, Athens, AL 35613
Tract 1 Wooley Springs Rd, Athens, AL 35613$248,965
20114 Nightingale Dr, Athens, AL 35611
$244,888
17892 Daniel Island Dr, Athens, AL 35611
$231,900
The Ryman Plan at Brookhill Landing - West, Athens, AL 35611
$255,888
Cabot Plan at Laurenwood, Athens, AL 35611
$292,900
The Harrington Nightingale Dr, Athens, AL 35611
Jasmin Grimes SDH Alabama LLC
$284,980
14072 Hazel Meadow Dr, Athens, AL 35611
$295,000
17475 Fairway Dr, Athens, AL 35613