$1,950,000
- Land
- 25.36 Acres
- $76,905 per Acre
13521 Fm 16 W, Lindale, TX 75771
13521 Fm 16 W, Lindale, TX 75771$1,950,000
13521 Fm 16 W, Lindale, TX 75771
13521 Fm 16 W, Lindale, TX 75771$489,900
516 Hideaway Ln E, Lindale, TX 75771
Patricia Anderson I-20 Team Real Estate, LLC
$200,000
1215 B Chateau Ln, Hideaway, TX 75771
1215 B Chateau Ln, Hideaway, TX 75771$100,000
23388 Farm To Market Road 1995, Hideaway, TX 75771
23388 Farm To Market Road 1995, Hideaway, TX 75771$729,046
0 County Road 437, Hideaway, TX 75771
0 County Road 437, Hideaway, TX 75771$369,000
238 Fairlawn Dr, Hideaway, TX 75771
Chris Hacker Better Homes & Gardens Real Estate I-20 Team
$1,395,000
1513 Lake Park Cir, Hideaway, TX 75771
Dawn Marti Leslie Cain Realty, LLC
$77,705
TBD County Road 4112 Lot 4, Lindale, TX 75771
TBD County Road 4112 Lot 4, Lindale, TX 75771$769,900
18698 Fm 14, Lindale, TX 75771
18698 Fm 14, Lindale, TX 75771$399,000
1214 Hilltop Run, Hideaway, TX 75771
Alice Brown Keller Williams Realty-Tyler
$2,750,000
TBD Cr 472 & I20, Lindale, TX 75771
TBD Cr 472 & I20, Lindale, TX 75771$60,000
19139(1.251ac) Cr 3162, Lindale, TX 75771
19139(1.251ac) Cr 3162, Lindale, TX 75771$488,000
520 Hideaway Ln E, Lindale, TX 75771
Pam Barker Leslie Cain Realty
$350,000
2605 Interstate 20 W, Lindale, TX 75706
2605 Interstate 20 W, Lindale, TX 75706$45,000
14502 Garden Valley Dr, Lindale, TX 75771
14502 Garden Valley Dr, Lindale, TX 75771$35,000
1714 Pineview Ln, Hideaway, TX 75771
1714 Pineview Ln, Hideaway, TX 75771$80,000
23500 Champion Dr, Lindale, TX 75771