$699,000
- Land
- 32 Acres
- $21,844 per Acre
13130 County Road 4124, Lindale, TX 75771
13130 County Road 4124, Lindale, TX 75771$699,000
13130 County Road 4124, Lindale, TX 75771
13130 County Road 4124, Lindale, TX 75771$239,000
409 S Boyd St, Lindale, TX 75771
Charlotte Williams Keller Williams Realty-Tyler
$389,000
TBD County Road 477 Lot 2, Lindale, TX 75771
TBD County Road 477 Lot 2, Lindale, TX 75771$859,900
TBD County Road 477, Lindale, TX 75771
TBD County Road 477, Lindale, TX 75771$519,000
15883 Crazy Horse Dr, Lindale, TX 75771
Rossalyn Primeaux Ember Realty
$149,900
15511 Stallion Lake Blvd, Lindale, TX 75771
15511 Stallion Lake Blvd, Lindale, TX 75771$145,000
201 Mallory St, Lindale, TX 75771
Caitlin Hurst Leslie Cain Realty, LLC
$475,000
22253 County Road 422, Lindale, TX 75771
Ashley Rawls Miller Homes Group
$489,000
TBD Cr 477 Lot 1, Lindale, TX 75771
TBD Cr 477 Lot 1, Lindale, TX 75771$314,900
517 S Boyd St, Lindale, TX 75771
Rossalyn Primeaux Ember Realty
$439,783
16421 Clearview Dr, Lindale, TX 75771
Ryan Major Keller Williams Realty-Tyler
$314,500
17555 Cr 4108, Lindale, TX 75771
April Shipman Leslie Cain Realty, LLC
$5,000,000
15381 County Road 463, Lindale, TX 75771
Jason Roark Keller Williams Heritage West
$220,000
17296 Oak Dr, Lindale, TX 75771
TEGRA CHISM eXp Realty LLC
$594,900
15460 County Road 434, Lindale, TX 75771
Danae Oglesby Stewart & McGee Real Estate, LLC.
$675,000
15176 County Road 472, Tyler, TX 75706
Melisa Terry
ADT Realty Brokers
(430) 226-4474
$56,000
0 E Northeast Loop 323, Lindale, TX 75706