$879,840
- Land
- 31.2 Acres
- $28,200 per Acre
19414 W Grand Ave, Lindenhurst, IL 60046
19414 W Grand Ave, Lindenhurst, IL 60046$879,840
19414 W Grand Ave, Lindenhurst, IL 60046
19414 W Grand Ave, Lindenhurst, IL 60046$84,900
434 Woodland Trail, Lindenhurst, IL 60046
434 Woodland Trail, Lindenhurst, IL 60046$99,000
1896 E Vista Terrace, Lindenhurst, IL 60046
1896 E Vista Terrace, Lindenhurst, IL 60046$365,000
2103 Neubauer Cir, Lindenhurst, IL 60046
Rajesh Sharma Gava Realty
$650,000
2890 Trail Crest Ln, Lindenhurst, IL 60046
Annie Sullivan Keller Williams North Shore West
$275,000
1806 Hazelwood Dr, Lindenhurst, IL 60046
Ryan Pavey Baird & Warner
$335,000
210 Hazelwood Dr, Lindenhurst, IL 60046
Elena Dan Realty Advisors Elite LLC
$370,000
516 N Beck Rd, Lindenhurst, IL 60046
Amanda Spera Keller Williams North Shore West
$550,000
224 Cross Creek Ln, Lindenhurst, IL 60046
Ashley Arzer Redfin Corporation
$619,000
2496 Emerald Ln, Lindenhurst, IL 60046
Connie Barhorst Baird & Warner
$105,000
405 Woodland Trail, Lindenhurst, IL 60046
405 Woodland Trail, Lindenhurst, IL 60046$400,000
1809 Maplewood Ct, Lindenhurst, IL 60046
Sarah Leonard Legacy Properties, A Sarah Leonard Company, LLC
$305,000
2303 Neubauer Cir Unit 312, Lindenhurst, IL 60046
Vasanth Nandyala Provident Realty, Inc.
$378,000
533 N Beck Rd Unit 28, Lindenhurst, IL 60046
Adam Smolen Sell Smart Realty Group Inc.
$100,000
21643 W Cedar Ave, Lake Villa, IL 60046
Kyle Cortez Right Start Realty LLC
$199,000
19135 W Millburn Rd, Old Mill Creek, IL 60083
19135 W Millburn Rd, Old Mill Creek, IL 60083$165,000