$681,000 Sold Mar 03, 2026
430 Heathcote Rd, Lindenhurst, NY 11757
- 5 Beds
- 2.5 Baths
- 1,740 Sq Ft
- Built 1966
Last Sold Summary
- 5% Above List Price
- $391/SF
- 24 Days On Market
Current Estimated Value $649,793
Last Listing Agent Rita Tsoukaris Realty Connect USA LI
430 Heathcote Rd, Lindenhurst, NY 11757