$550,000
190 E John St, Lindenhurst, NY 11757
- 2 Beds
- 1 Bath
- 717 Sq Ft
- Built 1953
Last Sold Summary
- 4% Above List Price
- $767/SF
- 14 Days On Market
Current Estimated Value $581,895
Last Listing Agent Lucie Dean Realty Connect USA LLC
190 E John St, Lindenhurst, NY 11757