Est $295,727
3007 Benninghofen Ave, Hamilton, OH 45015
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,710 Sq Ft
- Built 2019
Last Sold Summary
- 23% Above List Price
- $140/SF
- 0 Days On Market
- Last Sold Price $240,000
- Jul 25, 2023
Last Listing Agent Shawnee McIntosh RE/MAX