$474,900
- Land
- 9.27 Acres
- $51,230 per Acre
4790 Stiegel Pike, Newmanstown, PA 17073
4790 Stiegel Pike, Newmanstown, PA 17073$474,900
4790 Stiegel Pike, Newmanstown, PA 17073
4790 Stiegel Pike, Newmanstown, PA 17073$299,000
433 Sheep Hill Rd, Newmanstown, PA 17073
433 Sheep Hill Rd, Newmanstown, PA 17073$489,900
1 Brookwood Dr, Lititz, PA 17543
Anne M. Lusk
Lusk & Associates Sotheby's International Realty
(223) 271-5913
$732,127 New Construction
333 Cameron Ln Unit SEBASTIAN, Lititz, PA 17543
Ben Rutt
Patriot Realty, LLC
(717) 928-8708
$731,574 New Construction
333 Cameron Ln Unit SAVANNAH, Lititz, PA 17543
Ben Rutt
Patriot Realty, LLC
(223) 215-4288
$771,946 New Construction
333 Cameron Ln Unit NOTTINGHAM, Lititz, PA 17543
Ben Rutt
Patriot Realty, LLC
(223) 215-3240
$764,333 New Construction
333 Cameron Ln Unit HAWTHORNE, Lititz, PA 17543
Ben Rutt
Patriot Realty, LLC
(223) 215-3375
$795,307 New Construction
333 Cameron Ln Unit DEVONSHIRE, Lititz, PA 17543
Ben Rutt
Patriot Realty, LLC
(223) 351-1610
$1,149,900 New Construction
3 Balsam Ln, Lititz, PA 17543
Nicole Enck True Point Realty LLC
$719,349 New Construction
Lachlan Plan at Sanctuary at Lititz Grove, Lititz, PA 17543
$730,504 New Construction
Addison Plan at Sanctuary at Lititz Grove, Lititz, PA 17543
$754,616 New Construction
Kipling Plan at Sanctuary at Lititz Grove, Lititz, PA 17543
$709,002 New Construction
Harrison Plan at Sanctuary at Lititz Grove, Lititz, PA 17543
$745,400 New Construction
Augusta Plan at Sanctuary at Lititz Grove, Lititz, PA 17543