$209,000 Last List Price
109 Vela Way, Little River Academy, TX 76554
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,366 Sq Ft
- Built 2001
Last Sold Summary
- $153/SF
- 16 Days On Market
Current Estimated Value $217,227
Last Listing Agent Edward Mcclintick Joseph Walter Realty, Llc
109 Vela Way, Little River Academy, TX 76554