Est $1,431,589
102 S Smoketree Ct, Littleton, NC 27850
- 4 Beds
- 4 Baths
- 3,196 Sq Ft
- Built 2007
Last Sold Summary
- 18% Below List Price
- $548/SF
- 7 Days On Market
- Last Sold Price $1,750,000
- Jul 14, 2023
Last Listing Agent Stephanie Gainey ReMax On the Lake