$319,900
- Land
- 1.23 Acres
- $260,081 per Acre
TBD Lot 26 Fm 3277, Livingston, TX 77351
TBD Lot 26 Fm 3277, Livingston, TX 77351$319,900
TBD Lot 26 Fm 3277, Livingston, TX 77351
TBD Lot 26 Fm 3277, Livingston, TX 77351$319,900
153 Bending Oaks Ln, Livingston, TX 77351
Isela Yilmaz Executive Texas Realty
$397,777
482 Rolling, Livingston, TX 77351
Adelina Caceres eXp Realty LLC
$370,000
235 Bracewell Cemetery Rd, Livingston, TX 77351
Liliana Sanchez Keller Williams Preferred
$379,000
104 Bayside St, Livingston, TX 77351
Madeline Phillips Premier Property Group
$333,500
458 E Lake Dr, Livingston, TX 77351
Pat McCulley Country World Realty, LLC
$320,000
0 Sequoia Dr, Livingston, TX 77351
0 Sequoia Dr, Livingston, TX 77351$380,000
560 & 566 Weavers Cove, Livingston, TX 77351
560 & 566 Weavers Cove, Livingston, TX 77351$350,000
4072 Highway 190, Livingston, TX 77351
4072 Highway 190, Livingston, TX 77351$325,000
103 Whippoorwill Dr, Livingston, TX 77351
Richard Armand Keller Williams Realty Northeast - Livingston
$325,000
1502 Fm 350 S, Livingston, TX 77351
artt levy World Wide Realty,LLC
$399,500
120 Sunshine Ln, Livingston, TX 77351
David Jones Evans and Associates
$320,000
310 Ogletree St, Livingston, TX 77351
Jane Nguyen Alpha, REALTORS
$318,000
Miller Ln & Tx-156, Livingston, TX 77364
Miller Ln & Tx-156, Livingston, TX 77364$302,775
007 Nelson Dr, Livingston, TX 77351
007 Nelson Dr, Livingston, TX 77351$379,900
241 Texas Landing, Livingston, TX 77351
Chris Carpentier JLA Realty
$350,000
59 U S 59 Loop S, Livingston, TX 77351