$839,000
340 E Pine St, Long Beach, NY 11561
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,215 Sq Ft
- Built 1940
Last Sold Summary
- 6% Above List Price
- $691/SF
- 179 Days On Market
Current Estimated Value $811,118
Last Listing Agent Elena Watson Paul Gold Real Estate Inc
340 E Pine St, Long Beach, NY 11561