$95,000
- Land
- 13.48 Acres
- $7,047 per Acre
Lot E Georgia 23, Waynesboro, GA 30830
Lot E Georgia 23, Waynesboro, GA 30830$95,000
Lot E Georgia 23, Waynesboro, GA 30830
Lot E Georgia 23, Waynesboro, GA 30830$50,000
126 NE Shayna Dr, Hinesville, GA 31313
126 NE Shayna Dr, Hinesville, GA 31313$80,000
18 Caldwell Rd, Ludowici, GA 31316
18 Caldwell Rd, Ludowici, GA 31316$673,578
0 Elim Church Rd, Ludowici, GA 31316
0 Elim Church Rd, Ludowici, GA 31316$215,800
0 E Cypress St Unit 25773436, Ludowici, GA 31316
0 E Cypress St Unit 25773436, Ludowici, GA 31316$526,147
0 Elim Church Rd NE Unit 22878074, Ludowici, GA 31316
0 Elim Church Rd NE Unit 22878074, Ludowici, GA 31316$79,900
Parcel 7 Tibet Rd, Ludowici, GA 31316
Parcel 7 Tibet Rd, Ludowici, GA 31316$529,900
178 Lee Place Rd NE, Ludowici, GA 31316
178 Lee Place Rd NE, Ludowici, GA 31316$44,800
2 Acres Jones Rd, Glennville, GA 30427
2 Acres Jones Rd, Glennville, GA 30427$299,998
1 Fire Tower Rd, Ludowici, GA 31316
1 Fire Tower Rd, Ludowici, GA 31316$650,000
1 Rye Patch Rd NE, Ludowici, GA 31316
1 Rye Patch Rd NE, Ludowici, GA 31316$350,000
2.48 AC W Cypress St, Ludowici, GA 31316
2.48 AC W Cypress St, Ludowici, GA 31316$79,995
1 Fire Tower Rd, Ludowici, GA 31316
1 Fire Tower Rd, Ludowici, GA 31316$92,000
0 Georgia 23, Waynesboro, GA 30830
0 Georgia 23, Waynesboro, GA 30830$220,000
273 W Cypress St, Ludowici, GA 31316
273 W Cypress St, Ludowici, GA 31316$220,000
273 W Cypress St, Ludowici, GA 31316
273 W Cypress St, Ludowici, GA 31316