$85,000
- Land
- 3.93 Acres
- $21,628 per Acre
0 T 628 Unit PAMR2006246, Effort, PA 18330
0 T 628 Unit PAMR2006246, Effort, PA 18330$85,000
0 T 628 Unit PAMR2006246, Effort, PA 18330
0 T 628 Unit PAMR2006246, Effort, PA 18330$399,000
9 Beachwood Ct, Lake Harmony, PA 18624
Lorraine Barbella, PA License #RS312574 RE/MAX Central - Allentown
$615,000
460 Scenic Dr, Albrightsvlle, PA 18210
Aggie Koe Berkshire Hathaway HomeServices Fox & Roach Realtors - Easton
$475,000
154 Bishop Cir, Albrightsville, PA 18210
Andrew Brensinger Keller Williams Real Estate - Stroudsburg
$350,000
133 Kiowa Ln, Albrightsville, PA 18210
Michele Colyer Pocono Mountain Lakes Realty - Blakeslee
$399,900
29 Midlake Dr Unit 202, Lake Harmony, PA 18624
Michele Colyer Pocono Mountain Lakes Realty - Blakeslee
$29,900
2604 Arciel Dr, Albrightsvlle, PA 18210
2604 Arciel Dr, Albrightsvlle, PA 18210$549,000
207 Hermit Thrush Rd, Pocono Pines, PA 18350
Claire Dembinski Dembinski Realty Company
$379,000
237 Whitman Ln, Albrightsville, PA 18210
Ronald Dunbar Bear Mountain Real Estate LLC
$350,000
8 Wahoo Ct, Albrightsville, PA 18210
Mary Mahoney Keller Williams Real Estate - Stroudsburg
$444,900
81 Ruffed Grouse Ct, Lake Harmony, PA 18624
Leonore Ferreira Classic Properties - Mountainhome
$405,000
2005 Palisades Dr, Blakeslee, PA 18610
Joseph Salerno Iron Valley Real Estate - Mountainside
$8,000
1724 E Old Stage Rd, Albrightsville, PA 18210
Ronald Dunbar Bear Mountain Real Estate LLC
$8,000
Lot FP1724 E Old Stage Rd, Penn Forest Township, PA 18210
Lot FP1724 E Old Stage Rd, Penn Forest Township, PA 18210$2,500