$499,000
- Land
- 4 Acres
- $124,750 per Acre
0000 W Loop 281, Longview, TX 75604
0000 W Loop 281, Longview, TX 75604$499,000
0000 W Loop 281, Longview, TX 75604
0000 W Loop 281, Longview, TX 75604$310,000
1822 Northwood Ct, Longview, TX 75605
Kristin Bates Julie Woods & Associate RE Firm
$415,000
1416 Lazy Ln, Longview, TX 75604
Janti Patel Ramsey Realty Group
$1,500,000
TBD Airline Rd, Longview, TX 75605
TBD Airline Rd, Longview, TX 75605$649,000
1200 Lesley Ln Unit Wildwood, Longview, TX 75604
Melanie Northcutt Sugar Magnolia Properties
$145,000
4507 Virginia Creek Rd, Longview, TX 75604
4507 Virginia Creek Rd, Longview, TX 75604$135,000
3731 Kriss Dr, Longview, TX 75604
GWYN WEATHERFORD Texas Premier Realty
$527,900
103 Smackover Ln, White Oak, TX 75693
Meredith Smeltzer Ember Realty
$210,000
425 S Main St, Longview, TX 75601
SHARON WILLIAMSON, C2EX Teri Norwood Real Estate Team
$184,900
803 Roosevelt St, Longview, TX 75601
Regina Echols Real Estate Marketing
$270,000
803 Montreal Dr, Longview, TX 75601
Claire Alford TX Farms & Ranches/Park Village
$212,500
102 Sage Rd, Longview, TX 75604
NICOLE YOUNG Coldwell Banker Lenhart
$225,000
203 E Fleming St, Longview, TX 75604
Stephanie McKinney Elite Group Real Estate
$134,500
Lot 47 Longview Dr, Lampasas, TX 76550
Lot 47 Longview Dr, Lampasas, TX 76550$432,400
4517 Lone Oak Ln, Longview, TX 75605
Myles Wise Ember Realty
$195,000
0000 Savannah Hills Ln, Longview, TX 75605
0000 Savannah Hills Ln, Longview, TX 75605$160,000
608 Duncan St Unit 507 Ranier, Longview, TX 75604