$162,500
620 Mitchell Blvd, Loomis, SD 57301
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,764 Sq Ft
- Built 1960
Last Sold Summary
- $92/SF
- 47 Days On Market
Current Estimated Value $208,853
Last Listing Agent Becky Kiner Mitchell Realty LLC
620 Mitchell Blvd, Loomis, SD 57301$162,500
620 Mitchell Blvd, Loomis, SD 57301
Last Sold Summary
Current Estimated Value $208,853
Last Listing Agent Becky Kiner Mitchell Realty LLC
620 Mitchell Blvd, Loomis, SD 57301