$224,000
- Land
- 8.71 Acres
- $25,718 per Acre
TBD Quail Creek Dr Unit 8.71 acres at Quail, Loris, SC 29569
TBD Quail Creek Dr Unit 8.71 acres at Quail, Loris, SC 29569$224,000
TBD Quail Creek Dr Unit 8.71 acres at Quail, Loris, SC 29569$85,000
3452 Rosario Place, Loris, SC 29569
3452 Rosario Place, Loris, SC 29569$1,232,000
TBD Heritage Rd Unit HERITAGE RD SUBD, Loris, SC 29569
TBD Heritage Rd Unit HERITAGE RD SUBD, Loris, SC 29569$208,000
TBD - Lot 2 Daphane Dr Unit Lot 2, Loris, SC 29569
TBD - Lot 2 Daphane Dr Unit Lot 2, Loris, SC 29569$499,990
3930 Red Bluff Rd, Loris, SC 29569
3930 Red Bluff Rd, Loris, SC 29569$575,000
1175 S Carolina 9 Unit Highway 9 Business, Loris, SC 29569
1175 S Carolina 9 Unit Highway 9 Business, Loris, SC 29569$352,000
TBD Log Cabin Rd, Loris, SC 29569
TBD Log Cabin Rd, Loris, SC 29569$620,000
TBD Fries Bay Rd, Loris, SC 29569
TBD Fries Bay Rd, Loris, SC 29569$69,000
TBD Heritage Rd, Loris, SC 29569
TBD Heritage Rd, Loris, SC 29569$299,000
TBD Sand Hill Bay Rd, Loris, SC 29569
TBD Sand Hill Bay Rd, Loris, SC 29569$399,000
1244 Highway 9 W, Loris, SC 29569
1244 Highway 9 W, Loris, SC 29569$60,000
3238 Daisy Rd, Loris, SC 29569
3238 Daisy Rd, Loris, SC 29569$99,000
LOT 4 Apple Valley Rd, Loris, SC 29569
LOT 4 Apple Valley Rd, Loris, SC 29569$100,000
TBD Sparrow Ln, Loris, SC 29569
TBD Sparrow Ln, Loris, SC 29569$300,000
255 Ole Maple St, Loris, SC 29569
255 Ole Maple St, Loris, SC 29569$400,000
Parcel C U S 701 Hwy, Loris, SC 29569