$430,000
- Land
- 18.7 Acres
- $22,995 per Acre
18.70 Acres S Fm 3069, Los Fresnos, TX 78566
18.70 Acres S Fm 3069, Los Fresnos, TX 78566$430,000
18.70 Acres S Fm 3069, Los Fresnos, TX 78566
18.70 Acres S Fm 3069, Los Fresnos, TX 78566$385,000
181 Village East Dr, Los Fresnos, TX 78566
MONICA BENAVIDES TEAM THE MBTEAM
$245,000 New Construction
24 N Iowa St, Indian Lake, TX 78566
Julia Rojo Hernandez RCR Real Connect Realty
$270,000
29441 Siesta Ln, Los Fresnos, TX 78566
Christopher De La Rosa CENTURY 21 JOHNSTON COMPANY
$275,000
32797 Jorge St, Los Fresnos, TX 78566
Sameer Suresh Dhansinghani Imperio Real Estate Llc
$175,000
108 Pomelo Bend Unit LOT 7, Los Fresnos, TX 78566
108 Pomelo Bend Unit LOT 7, Los Fresnos, TX 78566$599,000
32547 Melon Dr, Los Fresnos, TX 78566
Edgar De La Garza MKZ Realty
$60,000
0 James St Unit 29771688, Brownsville, TX 78526
0 James St Unit 29771688, Brownsville, TX 78526$24,999
00 Sevilla Ave, Los Fresnos, TX 78566
00 Sevilla Ave, Los Fresnos, TX 78566$138,000
34264 Escondida Dr, Los Fresnos, TX 78566
Hector Rodriguez RE/MAX Elite Brownsville
$380,500 New Construction
146 Finch Dr, Los Fresnos, TX 78568
Hortencia Villarreal Coldwell Banker La Mansion Real Estate Brownsville
$115,000
34068 Mesquite Bean Dr, Los Fresnos, TX 78566
34068 Mesquite Bean Dr, Los Fresnos, TX 78566$249,995
737 Carnation, Los Fresnos, TX 78566
Craig Grove GRT Realty
$384,430
9012 New Orleans Ct, Los Fresnos, TX 78566
Ashley Benavides KELLER WILLIAMS LRGV
$250,000
32603 Cactus Rd, Los Fresnos, TX 78566
Edgar De La Garza MKZ Realty