$1,150,000 Sold Jan 06, 2026
37 Pinecrest Dr, Louisa, KY 41230
- 3 Beds
- 2 Baths
- 18,946 Sq Ft
- Built 2005
Last Sold Summary
- 18% Below List Price
- $61/SF
- 35 Days On Market
Last Listing Agent Jessica Holcomb Blu Horizon Real Estate
37 Pinecrest Dr, Louisa, KY 41230