$3,950,000
- Land
- 102.5 Acres
- $38,537 per Acre
220 Mengel Rd, Holly Ridge, LA 71269
220 Mengel Rd, Holly Ridge, LA 71269$3,950,000
220 Mengel Rd, Holly Ridge, LA 71269
220 Mengel Rd, Holly Ridge, LA 71269$3,950,000
0 E Flournoy Lucas Rd Unit 2022017497, Shreveport, LA 71106
0 E Flournoy Lucas Rd Unit 2022017497, Shreveport, LA 71106$3,906,951
16143 W Murray Rd, Ponchatoula, LA 70454
16143 W Murray Rd, Ponchatoula, LA 70454$3,900,000
416 Common St Unit PHB, New Orleans, LA 70130
Elizabeth Mcnulty Compass Uptown-Maple St (LATT28)
$3,900,000
3101 Tulane Ave, New Orleans, LA 70119
3101 Tulane Ave, New Orleans, LA 70119$3,900,000
0 Contraband Pkwy Unit SWL25000878, Lake Charles, LA 70601
0 Contraband Pkwy Unit SWL25000878, Lake Charles, LA 70601$3,900,000
0 Giovanni St Unit SWL24005886, Lake Charles, LA 70601
0 Giovanni St Unit SWL24005886, Lake Charles, LA 70601$3,900,000
5705 Saint Charles Ave, New Orleans, LA 70115
Maria Argote McEnery Residential, LLC
$3,900,000
10372 Old Baton Rouge Hwy, Hammond, LA 70403
10372 Old Baton Rouge Hwy, Hammond, LA 70403$3,895,000
155 Shannon Rd, Lafayette, LA 70503
Tricia Freeman Compass
$3,856,000
145 Victoria Dr, Lake Charles, LA 70611
145 Victoria Dr, Lake Charles, LA 70611$3,850,000
1400 Suwannee Ln, Benton, LA 71006
Jeff Free Coldwell Banker Apex, REALTORS
$3,850,000
1791 Martin Luther King Blvd, Houma, LA 70360
1791 Martin Luther King Blvd, Houma, LA 70360$3,800,000
801 Breaux Rd, Lafayette, LA 70506
Jessica Broussard Real Broker, LLC
$3,770,000
92 A Williams Ln Unit ' QUINN ROAD, Rayville, LA 71269