$389,900
- Land
- 1.72 Acres
- $226,686 per Acre
3XX Stonebrooke Curve, Shakopee, MN 55379
3XX Stonebrooke Curve, Shakopee, MN 55379$389,900
3XX Stonebrooke Curve, Shakopee, MN 55379
3XX Stonebrooke Curve, Shakopee, MN 55379$448,085
1686 Zumbro Ave, Shakopee, MN 55379
Lindsey Lau D.R. Horton, Inc.
$625,000
1584 Norbert Ln, Shakopee, MN 55379
Cody Malone Pulte Homes Of Minnesota, LLC
$599,900
630 Tyrol Ln, Shakopee, MN 55379
Randy Kubes Kubes Realty Inc
$562,115
1788 Tamarack Rd, Shakopee, MN 55379
Sovannara Por Pulte Homes Of Minnesota, LLC
$424,990
The Harmony Plan at Highview Park - Express Select, Shakopee, MN 55379
$606,990
The Jameson Plan at Bluff View, Shakopee, MN 55379
$592,990
1896 Marsh View Terrace, Shakopee, MN 55379
$484,990
The Louisville Plan at Highview Park - Express Select, Shakopee, MN 55379
$465,000
2140 Bluff Heights Dr, Shakopee, MN 55379
$599,990
1643 Zumbro Ave, Shakopee, MN 55379
$1,850,000
13720 Marystown Rd, Shakopee, MN 55379
13720 Marystown Rd, Shakopee, MN 55379$609,990
1995 Shady View Ct, Shakopee, MN 55379
$475,000
1702 Athens Terrace, Shakopee, MN 55379
Dave Brown Dave Brown, REALTORS
$509,990
The Harmony Lower Level Plan at Bluff View, Shakopee, MN 55379
$443,990
2364 Highview Terrace, Shakopee, MN 55379
$464,990
HARMONY Plan at Bluff View, Shakopee, MN 55379
$565,540
2356 Pleasant Ave, Shakopee, MN 55379
$492,990
The Dover II Plan at Bluff View, Shakopee, MN 55379
$451,990
2068 Clearwater Terrace, Shakopee, MN 55379
$389,065
1982 Highview Terrace, Shakopee, MN 55379
$593,980
1690 Zumbro Ave, Shakopee, MN 55379