$125,000
- Land
- 10.01 Acres
- $12,488 per Acre
0 Caldwell Unit 89087862, Lovelady, TX 75851
0 Caldwell Unit 89087862, Lovelady, TX 75851$125,000
0 Caldwell Unit 89087862, Lovelady, TX 75851
0 Caldwell Unit 89087862, Lovelady, TX 75851$2,500,000
2421 Fm 1280 W, Lovelady, TX 75851
Nancy Lawrence Lawrence Realty
$2,500,000
2421 Farm To Market 1280 E, Lovelady, TX 75851
2421 Farm To Market 1280 E, Lovelady, TX 75851$2,500,000
2421 Fm 1280w, Lovelady, TX 75851
Nancy Lawrence Lawrence Realty
$499,650
County Road 3465, Lovelady, TX 75851
County Road 3465, Lovelady, TX 75851$499,600
1 County Road 3465, Lovelady, TX 75851
1 County Road 3465, Lovelady, TX 75851$139,000
Tract 49 Southfield Ranch, Lovelady, TX 75851
Tract 49 Southfield Ranch, Lovelady, TX 75851$1,175,938
000 Fm 230, Lovelady, TX 75851
000 Fm 230, Lovelady, TX 75851$164,900
0 Lost Creek Rd, Lovelady, TX 75851
0 Lost Creek Rd, Lovelady, TX 75851$574,000
879 Cr 3390w, Crockett, TX 75835
879 Cr 3390w, Crockett, TX 75835$574,000
879 County Road 3390, Crockett, TX 75835
879 County Road 3390, Crockett, TX 75835$524,286
3145 Farm To Market 1280 E, Lovelady, TX 75851
3145 Farm To Market 1280 E, Lovelady, TX 75851$819,007
TBD Cr4120, Lovelady, TX 75851
TBD Cr4120, Lovelady, TX 75851$247,500
00 Fm 1280, Crockett, TX 75835
Sonny Tunstall Sonny Tunstall Real Estate
$304,900
3012 Pr 8160, Lovelady, TX 75851
3012 Pr 8160, Lovelady, TX 75851$498,726
0 County Road 3630, Lovelady, TX 75851
0 County Road 3630, Lovelady, TX 75851$99,900
TBD County Road 3495, Lovelady, TX 75851