$258,000
- Land
- 64.5 Acres
- $4,000 per Acre
0 Factory Hollow Rd, Lower Salem, OH 45745
0 Factory Hollow Rd, Lower Salem, OH 45745$258,000
0 Factory Hollow Rd, Lower Salem, OH 45745
0 Factory Hollow Rd, Lower Salem, OH 45745$374,900
34799 Paw Rd, Lower Salem, OH 45745
Jonathan Collins Kaufman Realty & Auction, LLC.
$214,900
28661 Williams Farm Rd, Lower Salem, OH 45745
28661 Williams Farm Rd, Lower Salem, OH 45745$245,000
0 County Road 46, Lower Salem, OH 45745
0 County Road 46, Lower Salem, OH 45745$549,900
00001 Morton Hill Rd, Elk Township, OH 45745
00001 Morton Hill Rd, Elk Township, OH 45745$1
37795 Sheepskin Ridge Rd, Lower Salem, OH 45745
37795 Sheepskin Ridge Rd, Lower Salem, OH 45745$99,900
40989 Greer Rd, Lower Salem, OH 45745
Jessica Jones Century 21 Full Service, LLC.