$680,000
16778 Key Lime Blvd, Loxahatchee, FL 33470
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,009 Sq Ft
- Built 1999
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $338/SF
- 19 Days On Market
Current Estimated Value $721,192
Last Listing Agent Maximilian Stalinski Keller Williams Coastal Partners
16778 Key Lime Blvd, Loxahatchee, FL 33470