$49,900
- Land
- 2.58 Acres
- $19,341 per Acre
6893 Brody Rd, Lubbock, TX 79407
6893 Brody Rd, Lubbock, TX 79407$49,900
6893 Brody Rd, Lubbock, TX 79407
6893 Brody Rd, Lubbock, TX 79407$49,900
6892 Brody Rd, Lubbock, TX 79407
6892 Brody Rd, Lubbock, TX 79407$209,900
5828 Virginia Ave, Lubbock, TX 79407
Stephen Bearden Lubbock Discount Realty
$488,900 New Construction
7606 52nd St, Lubbock, TX 79407
Stacey Rogers Keller Williams Realty
$35,000
3129 Sparrow Rd, Lubbock, TX 79407
3129 Sparrow Rd, Lubbock, TX 79407$236,820 New Construction
2410 Helena Ave, Lubbock, TX 79407
$799,000
5403 County Road 1420, Lubbock, TX 79407
Lee Mazurek Williams & Company Real Estate
$450,900 New Construction
7514 56th St, Lubbock, TX 79407
Stephen Bearden Lubbock Discount Realty
$380,000
1221 Preston Trail, Wolfforth, TX 79382
Stacey Rogers Keller Williams Realty
$233,955 New Construction
8602 24th St, Lubbock, TX 79407
$321,000 New Construction
6928 53rd St, Lubbock, TX 79407
$479,900 New Construction
5506 Wausau Ave, Lubbock, TX 79407
Stephen Bearden Lubbock Discount Realty
$49,900
6889 Brody Rd, Lubbock, TX 79407
6889 Brody Rd, Lubbock, TX 79407$329,325 New Construction
6011 Venita Ave, Lubbock, TX 79407
$95,000
9119 County Rd 6850, Lubbock, TX 79407
9119 County Rd 6850, Lubbock, TX 79407$119,900
7702 46th St, Lubbock, TX 79407
7702 46th St, Lubbock, TX 79407
$285,250 New Construction
Canyon 3 Bed Plan at Escondido Crossing - Parks, Lubbock, TX 79407
$95,000
9306 County Road 6870, Lubbock, TX 79407
9306 County Road 6870, Lubbock, TX 79407$95,000