$1,850,000
- Land
- 6.84 Acres
- $270,468 per Acre
10025 County Road 7300, Wolfforth, TX 79382
10025 County Road 7300, Wolfforth, TX 79382$1,850,000
10025 County Road 7300, Wolfforth, TX 79382
10025 County Road 7300, Wolfforth, TX 79382
$787,887
The Samantha Plan at The Vineyards at Escondido Ranch, Lubbock, TX 79407
$497,000
6913 44th St, Lubbock, TX 79407
Amy Cox ALL Real Estate, LLC
$229,500
3310 Viola Ave, Lubbock, TX 79407
Kristal Saenz Exit Realty of Lubbock
$385,250
Yorkshire 2264 Plan at Escondido Crossing - Elite, Lubbock, TX 79407
$224,950
Abby Plan at Escondido Crossing, Lubbock, TX 79407
$105,000
9301 County Rd 6875, Lubbock, TX 79407
9301 County Rd 6875, Lubbock, TX 79407$225,000
6902 67th St, Lubbock, TX 79424
Houston Garrett Keller Williams Realty
$250,000
810 11th St, Wolfforth, TX 79382
Mark McMillan NextHome CORE Realty
$450,000
8416 Wayne Ave, Lubbock, TX 79424
Kent Hebison Keller Williams Realty
$257,430
3210 Harvest Ave, Wolfforth, TX 79382
$145,000
4707 48th St, Lubbock, TX 79414
Travis Turner Brick & Loft Realty
$199,977
6910 95th St, Lubbock, TX 79424
Celeste Patterson 806Sales.com
$194,030
2010 Yellowhouse Ave, Wolfforth, TX 79382
$239,000
10924 Abbeville Ave, Lubbock, TX 79424
David Sewell Flatland Realty LLC
$213,950
Abby Plan at Harvest, Wolfforth, TX 79382
$285,000
7107 23rd St, Lubbock, TX 79407
Jordan Linnenkugel Keller Williams Realty
$283,990
226 18th St, Wolfforth, TX 79382
$499,900
7003 44th St, Lubbock, TX 79407
Maelyn Lykins Keller Williams Realty
$412,150
2904 Ranch Ave, Wolfforth, TX 79382