$49,900
- Land
- 1.4 Acres
- $35,643 per Acre
0 Meadow Lane Cir, Blennerhassett, WV 26101
0 Meadow Lane Cir, Blennerhassett, WV 26101$49,900
0 Meadow Lane Cir, Blennerhassett, WV 26101
0 Meadow Lane Cir, Blennerhassett, WV 26101$279,900
52 Meadow Lane Cir, Parkersburg, WV 26101
jo ann townsend
One Team Realty
(304) 898-8390
$65,000
2025 Kesterson Rd, Parkersburg, WV 26101
2025 Kesterson Rd, Parkersburg, WV 26101$239,900
147 E Lubeck Hills Dr, Washington, WV 26181
Kim Bock Wilson SWC Realty of West Virginia
$32,900
0 Lubeck Rd, Parkersburg, WV 26101
0 Lubeck Rd, Parkersburg, WV 26101