$36,000
- Land
- 10 Acres
- $3,600 per Acre
00 Country Hill Rd, Lucedale, MS 39452
00 Country Hill Rd, Lucedale, MS 39452$36,000
00 Country Hill Rd, Lucedale, MS 39452
00 Country Hill Rd, Lucedale, MS 39452$12,000
0 Holly Dr, Lucedale, MS 39452
0 Holly Dr, Lucedale, MS 39452$107,500
110 Bobwhite Ln, Lucedale, MS 39452
Daniell Barton
Coldwell Banker Smith Home Rltrs-Gautier
(601) 884-6488
$36,000
Country Hill Rd, Lucedale, MS 39452
Country Hill Rd, Lucedale, MS 39452$10,500
25112 Turps Dr, Lucedale, MS 39452
25112 Turps Dr, Lucedale, MS 39452$950,000
5220 Cowart Rd, Lucedale, MS 39452
Hope Blankenship
Blackwater Realty
(601) 821-1473
$8,500
0 Carter Lake Dr, Lucedale, MS 39452
0 Carter Lake Dr, Lucedale, MS 39452$390,000
2125 Fig Farm Rd, Lucedale, MS 39452
Amy Erkhart
Amy Erkhart Realty, LLC
(601) 641-5530
$60,000
25417 Turps Dr, Lucedale, MS 39452
25417 Turps Dr, Lucedale, MS 39452$217,000
29 Crown Dr, Lucedale, MS 39452
Sandra French Rushing
Fidelis Realty, LLC.
(601) 673-4740
$399,000
5116 Ceres Farm Rd, Lucedale, MS 39452
Shelby Martin
Patrimoine Properties LLC
(601) 843-6941
$260,000
118 Mulberry Dr Unit Lot 28, Lucedale, MS 39452
Amy Erkhart
Amy Erkhart Realty, LLC
(601) 844-7176
$10,000
0 Turps Dr, Lucedale, MS 39452
0 Turps Dr, Lucedale, MS 39452$260,900
The Alston Plan at Magnolia Farms, Lucedale, MS 39452
$265,900
The Booth Plan at Magnolia Farms, Lucedale, MS 39452
$349,000
137 Debert Adams Rd, Lucedale, MS 39452
Karen Wright Karen Wright Realty, LLC.
$224,900
The Aldridge Plan at Kings Crossing, Lucedale, MS 39452