$465,000
137 Othoridge Rd, Lutherville Timonium, MD 21093
- 5 Beds
- 2 Baths
- 2,028 Sq Ft
- Built 1955
Last Sold Summary
- $229/SF
- 60 Days On Market
Current Estimated Value $461,250
Last Listing Agent Kaylee Jimenez-Perez Cummings & Co. Realtors
137 Othoridge Rd, Lutherville Timonium, MD 21093