$1,500,000 Sold Jun 26, 2025
1 Colonial Rd, Lynnfield, MA 01940
- 3 Beds
- 3 Baths
- 3,082 Sq Ft
- Built 1930
Last Sold Summary
- 7% Above List Price
- $487/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $1,419,833
Last Listing Agent Julie Tsakirgis RE/MAX Property Shoppe, Inc.
1 Colonial Rd, Lynnfield, MA 01940