$950,000
- Land
- 47.4 Acres
- $20,042 per Acre
12017 Farm To Market 20, Kingsbury, TX 78638
12017 Farm To Market 20, Kingsbury, TX 78638$950,000
12017 Farm To Market 20, Kingsbury, TX 78638
12017 Farm To Market 20, Kingsbury, TX 78638$446,500
TBD Lot 11 Young Ln, Lockhart, TX 78644
TBD Lot 11 Young Ln, Lockhart, TX 78644$221,499
Beckman Plan at Summerside - Watermill Collection, Lockhart, TX 78644
$360,000
2915 Tumbleweed Trail, Dale, TX 78616
2915 Tumbleweed Trail, Dale, TX 78616$99,000
918 S Brazos St, Lockhart, TX 78644
James Ferguson All City Real Estate Ltd. Co
$270,000
5353 Old Colony Line Rd, Lockhart, TX 78644
5353 Old Colony Line Rd, Lockhart, TX 78644$165,000
TBD Torres St, Lockhart, TX 78644
TBD Torres St, Lockhart, TX 78644$480,000
TBD Lot 3 Tenney Creek Rd, Dale, TX 78616
TBD Lot 3 Tenney Creek Rd, Dale, TX 78616$298,000
421 Lancebill Dr, Lockhart, TX 78644
Irene Yanez Countywide Realty
$259,800
402 Trinity St, Lockhart, TX 78644
Mark Preston ERA Brokers Consolidated
$300,000
545 Spanish Oak Rd, Dale, TX 78616
545 Spanish Oak Rd, Dale, TX 78616$1,815,000
TBD Cunningham Dr, Lockhart, TX 78644
TBD Cunningham Dr, Lockhart, TX 78644$310,000
221 Casen St, Dale, TX 78616
David Seeto Seeto Realty
$221,999
Timms Plan at Summerside - Stonehill Collection, Lockhart, TX 78644
$1,100,000
2542 Witter Rd, Lockhart, TX 78644
Floyd Wilhelm Countywide Realty, Lp
$650,000
685 Fox Ln, Lockhart, TX 78644
685 Fox Ln, Lockhart, TX 78644$230,000
4177 Old Colony Line Rd, Lockhart, TX 78644
4177 Old Colony Line Rd, Lockhart, TX 78644$155,000