$1,370,000
- Land
- 67.53 Acres
- $20,287 per Acre
00 Fm 3080, Mabank, TX 75147
00 Fm 3080, Mabank, TX 75147$1,370,000
00 Fm 3080, Mabank, TX 75147
00 Fm 3080, Mabank, TX 75147$300,000
TRACT 3 Fm 3080, Mabank, TX 75147
TRACT 3 Fm 3080, Mabank, TX 75147$360,000
312 W James St, Mabank, TX 75147
Ken Middleton Ebby Halliday Realtors
$300,000
TRACT 4 Fm 3080, Mabank, TX 75147
TRACT 4 Fm 3080, Mabank, TX 75147$19,900
lot 707 Cherokee Shores Dr, Mabank, TX 75156
lot 707 Cherokee Shores Dr, Mabank, TX 75156$545,000
11532 Fm 1651, Mabank, TX 75147
11532 Fm 1651, Mabank, TX 75147$74,900
TBD County Road 2829, Mabank, TX 75156
TBD County Road 2829, Mabank, TX 75156$450,000
200 Vz Cr 2422, Mabank, TX 75147
200 Vz Cr 2422, Mabank, TX 75147$4,956,000
16300 County Road 2830, Mabank, TX 75156
16300 County Road 2830, Mabank, TX 75156$24,000
220 Bowie St, Mabank, TX 75156
220 Bowie St, Mabank, TX 75156$45,000
127 Lakeview Blvd, Mabank, TX 75156
127 Lakeview Blvd, Mabank, TX 75156$75,000
117 Lakeview Blvd, Mabank, TX 75156
117 Lakeview Blvd, Mabank, TX 75156$25,000
128 Hidden Hills Dr, Mabank, TX 75156
128 Hidden Hills Dr, Mabank, TX 75156$25,000
123 Lakeview Blvd, Mabank, TX 75156
123 Lakeview Blvd, Mabank, TX 75156$268,223
0 Old Hwy 85 Unit 104987, Mabank, TX 75156
Robert Blaase Coldwell Banker American Dream Realty
$440,000
0 Fm 3080 Unit 104708, Mabank, TX 75147
Buck Gentry
Coldwell Banker American Dream Realty
(430) 233-4337
$300,000
0 Fm 3080 Unit 104707, Mabank, TX 75147
Buck Gentry
Coldwell Banker American Dream Realty
(430) 261-2131